IMG_1374

ATLETICKÉ ZÁVODY

Na přelomu května a června se konaly tradiční atletické závody. Závodů se zúčastnily 4 školy – ZŠ Čimelice, ZŠ Mirovice , ZŠ Mirotice a ZŠ Chraštice. Ve čtvrtek 31. 5. 2018 se v Čimelicích konaly atletické závody I. stupně a závodilo se v 5 kategoriích –rozdělených podle tříd. Závodilo se ve čtyřech disciplínách. Sprint vytrvalostní běh, skok do dálky a hod kriketovým míčkem. V každé kategorii a v každé disciplíně se vyhlašovali tři nejlepší závodníci. Žáci ZŠ Čimelice zaznamenali řadu výborných výsledků. Ve středu 6. 6. 2018 v Mirovicích proběhly atletické závody II. stupně.   Závodilo se v atletickém čtyřboji – ve sprintu, ve vytrvalostním běhu, ve skoku do dálky a v hodu kriketovým míčkem (nebo ve vrhu koulí). Kategorie byly čtyři – ml. žáci a ml. žákyně 6.-7. třída a st. žáci a st. žákyně 8.-9. třída. Výsledky z jednotlivých disciplín se bodovali a sčítali a součet rozhodoval a pořadí škol. Čimelickým žákům se dařilo- mladší žákyně obsadily 1.místo a v ostatních kategoriích obsadili žáci ZŠ Čimelice 2.místa. Na fotkách jsou ml. žákyně – Tereza Buchtová, Natálie Hovorková, Nela Valová a Nela Geschvandtnerová. Ml. žáci – Roman Kajer, Tomáš Provazník, Vojtěch Luzum a Jan Ulč. St. žákyně – Anežka Housarová, Alexandra Habichová a Sára Vaňáčová. St. žáci – Josef Kuchejda, David Račan, Adam Bína a Petr Buřič