Bublinkový den.

IMG_1141-aV polovině září se v MŠ v Čimelicích uskutečnilo kouzelnické představení s bublinkovou show.

Úvod bublinkového dopoledne patřil kouzelnickému představení, do kterého byly zapojené i děti. Poté začaly školkou létat bubliny všech velikostí, různých tvarů a barev. Postupně byly děti vyfotografovány ve veliké bublině. Následně měly možnost si venku, ač nám počasí moc nepřálo, vyzkoušet tvoření bublinek samostatně pomocí různých tvořítek. Konec bublinkového dopoledne patřil kouzelníkovi, který dětem na jejich přání vytvořil s nafouknutých balónků různých barev pejska, žirafu nebo meč. Na památku na toto dopoledne dostaly všechny děti bublifuk, fotografii ve veliké bublině a zvířátko či meč z balónků. Všichni si akci velmi užili, domů odcházeli obohaceni o nové zážitky, a své dárky si hrdě odnesli domů.

IMG_2278-a2287