IMG_1914

ČEPS CUP – POHÁR ZÁKLADNÍCH ŠKOL VE FLORBALE

Během října a listopadu proběhla v Písku a v Milevsku okresní kola POHÁRU ZÁKLADNÍCH ŠKOL ve florbale – ČEPS CUPU. Soutěže se mohou zúčastnit žáci 1. stupně základní školy (1.– 5. třída). Žáci musejí být zároveň narození v roce 2007 nebo později. Každou školu smí reprezentovat pouze jeden tým v dané kategorii. Turnaj se hraje zvlášť v kategorii chlapců a kategorii dívek. Hraje se na malé hřiště v počtu hráčů 3+1.Turnajů se zúčastnili i žáci a žákyně ZŠ ČIMELICE. Spolu s nimi hrálo turnaj i dalších 8 škol z okresu Písek.

Turnaj se nám vydařil. Chlapci i děvčata předvedli na turnaji řadu pěkných akcí a vstřelili mnoho gólů. A v obou kategoriích se podařilo vylepšit loňské umístění! Žáci pod jménem týmu DRACI ZŠ ČIMELICE obsadili 4.místo (v loňském roce to bylo 7. místo) a žákyně pod jménem týmu DRAČICE ZŠ ČIMELICE 2. místo (v loňském roce to bylo 3. místo).

sestava DRACI ZŠ ČIMELICE: Herman Daniel, Pavlíček Tomáš, Pavelka David, Klika Josef, Šindelka Vít, Šindelka Vojtěch, Salát Michal, Staněk Jakub, Kostohryz Filip, Hladík Denis a Tobiáš Bank

sestava DRAČICE ZŠ ČIMELICE: Šebková Karolína, Lišková Tereza, Vaněčková Anežka, Polívková Adéla, Pavlíčková Adéla, Kuchtová Tereza, Ťuková Nela, Maličká Klára, Gelnarová Anežka a Prokopová Sofie

IMG_1914

IMG_2127

Autor příspěvku: Vladislav Linhart