Červen ve škole

Červen ve škole

Červen ve školeRok s rokem se sešel a tento školní rok končí. Po všech těch peripetiích se všichni snažíme, aby dopadl pokud možno hezkým zážitkem. Většina dětí  prvního stupně chodí do školy každý den a opravdu se snaží. Byly zrušeny všechny výlety. A tak jsme se rozhodli, že si vynahradíme výlety alespoň těmi drobnými. A tak pátá třída s p. učitelkou Hrdličkovou a p. učitelkou Polívkovou ještě odjela na malý výlet na Orlík nad Vltavou. Podívali se tam do zámeckého parku. Došli ke Schwarzenbergské hrobce a cestou zpátky sbírali houby. Další den tento výlet absolvovali prvňáčci s p. učitelkou Karasovou. Akce to byla krátká, ale opravdu moc hezká. A ruku na srdce, rodiče, máme to vedle, ale kdo jste navštívil hrobku?

 

Červen ve škole

Autor příspěvku: zscimelic