Pan Lesák se svými syny vyrobil a zkompletoval ochranné štíty pro všechny zaměstnance školy

Dar zaměstnancům školy

Pan Lesák se svými syny vyrobil a zkompletoval ochranné štíty pro všechny zaměstnance školyV květnu se otevřela škola po dlouhém dvouměsíčním uzavření. Budova školy nově splňuje všechny hygienické požadavky na provoz. U vchodu je nainstalován stojan s dezinfekcí. Ten se nachází také na chodbách, sociálním zařízení, ve třídách i dalších učebnách. Žáci si okamžitě po příchodu musí vydezinfikovat ruce. Antibakteriální mýdlo a dezinfekci používají po celý den. Do školy přicházejí všichni v roušce. Ve třídě jsou dodržovány rozestupy. Žáci sedí samostatně v lavicích. Probírají primárně matematiku, český jazyk a angličtinu. Školní jídelna v provozu není. Žáci prvního stupně se rozcházejí neprodleně po ukončení dopolední výuky.

   Hned první týden zahájení výuky obdržela škola dar od rodiny Lesákových ze Smetanovy Lhoty. Pan Lesák se svými syny vyrobil a zkompletoval ochranné štíty pro všechny zaměstnance školy. Panu Lesákovi, synům Jakubovi, Janovi a Richardovi všichni děkujeme!

Pan Lesák se svými syny vyrobil a zkompletoval ochranné štíty pro všechny zaměstnance školy

Autor příspěvku: zscimelic