Dětský jarmark pořádali školáci z Čimelic v Písku

13.12.2019

Žáci páté třídy ze Základní školy Čimelice s učitelkou Šárkou Hrdličkovou prodávali v pátek 13. prosince své výrobky na Dětském jarmarku v Písku před Českou spořitelnou. „Zapojili jsme se do projektu České spořitelny Abeceda peněz a ta si letos vybrala naši školu na pořádání dětského jarmarku.

Dětský jarmark pořádali školáci z Čimelic v Písku

Dětský jarmark uspořádali školáci z Čimelic s p. učitelkou Šárkou Hrdličkovou ve spolupráci s Českou spořitelnou v Písku. | Foto: Deník / Stanislava Koblihová

Děláme ho poprvé a moc to všechny baví. Paní Vladimíra Mauerová z České spořitelny nám pomáhá,“ řekla Šárka Hrdličková. Všechny vánoční dekorace, co tu byly na prodej, si vyráběly děti samy. Prodávané sladkosti pro ně na prodej napekly jejich maminky.
Zdroj: https://pisecky.denik.cz/zpravy_region/detsky-jarmark-poradali-skolaci-z-cimelic-v-pisku-20191213.html