IMG_5688

FLORBALISTÉ ZŠ ČIMELICE OVLÁDLI TURNAJ O POHÁR STAROSTY OBCE ČIMELICE!

Ve čtvrtek 9. března 2017 se v čimelické sportovní hale konal další ročník již tradičního florbalového turnaje „O POHÁR STAROSTY OBCE ČIMELICE“. Turnaj je určen pro žáky 1. stupně základních škol a je vypsán pro 2 kategorie – pro žáky 1.-3. třídy a žáky 4.-5. třídy. Turnaje se zúčastnily čtyři základní školy – pořádající ZŠ Čimelice, dále ZŠ Mirotice, ZŠ Mirovice a ZŠ Chraštice. Co se týká hracího systému, tak v každé kategorii hrál každý s každým. Hrací doba byla pro obě kategorie 1x 12 minut.

Turnaj nabídl velmi kvalitní zápasy. Nejvíce se dařilo pořádající ZŠ ČIMELICE. Čimelickým žákům se podařilo vyhrát všechny zápasy v obou kategoriích! Mladší vyhráli s 9 body a celkovým skórem 12:2! Starší vyhráli také s 9 body a celkovým skórem 15:1!

Pořadí 1.-3. třída: 1. ZŠ Čimelice 2. ZŠ Mirotice 3. ZŠ Chraštice 4. ZŠ Mirovice

Pořadí 4.-5. třída: 1. ZŠ Čimelice 2. ZŠ Chraštice 3. ZŠ Mirotice 4. ZŠ Mirovice

Sestava 1.-3. třída: Filip Kostohryz, Jakub Staněk, Michal Salát, Vojtěch Šindelka, Vít Šindelka, Jindřich Gelnar, Tereza Lišková, Karolína Šebková, Daniel Herman, Tomáš Pavlíček, David Pavelka a Josef Klika

Sestava 4.- 5. třída: Adam Cígner, Jakub Hladík, Matěj Gottfried, Michal Hadáček, Jan Klimeš, Pavel Cvrk, Miroslav Kolář a Jan Ulč

Všichni účastníci dostali diplomy a florbalové míčky. A vítězné týmy poháry. Vyhlášení s předáním diplomů a cen provedl ředitel ZŠ Čimelice, pan Josef Pouch a poháry předal starosta obce Čimelice, pan Vladimír Pánek. Florbalový turnaj se všem zúčastněným líbil a již se těší na další ročník.

 

IMG_5688

 

IMG_5691

 

IMG_5695

Autor příspěvku: Vladislav Linhart