IMG_2494

FLORBALOVÝ TURNAJ O POHÁR STAROSTY OBCE ČIMELICE

Ve čtvrtek 21. února 2019 se v čimelické sportovní hale konal další ročník tradičního florbalového turnaje „O POHÁR STAROSTY OBCE ČIMELICE“. Turnaj je určen pro žáky 1. stupně základních škol a je vypsán pro 2 kategorie – pro žáky 1.-3. třídy a pro žáky 4.-5. třídy. Turnaje se zúčastnily čtyři základní školy – pořádající ZŠ Čimelice, dále ZŠ Mirotice, ZŠ Mirovice a ZŠ Chraštice. Co se týká hracího systému, tak v každé kategorii hrál každý s každým. Hrací doba byla pro mladší kategorii 1x 10 minut a pro starší kategorii 1x 12 minut. V obou kategoriích se hrálo v počtu hráčů 5+1.

Nejvíce se dařilo pořádající ZŠ ČIMELICE. Čimelickým žákům se podařilo vyhrát všechny zápasy a obhájit loňská první místa!! Mladší žáci vyhráli s 9 body a celkovým skórem 13:1! Starší žáci vyhráli také s 9 body a celkovým skórem 14:3!

Pořadí 1.-3. třída: 1. ZŠ Čimelice 2. ZŠ Chraštice 3. ZŠ Mirotice 4. ZŠ Mirovice

Pořadí 4.-5. třída: 1. ZŠ Čimelice 2. ZŠ Mirotice 3. ZŠ Chraštice 4. ZŠ Mirovice

IMG_2494

Sestava 1.-3. třída: Vojta Klimeš, Matěj Cígner, Matyas Nezbeda, Jakub Lesák, Jakub Koudelka, Tobiáš Bank, Denis Hladík, Vojtěch Pavelka a Karel Šácha

Sestava 4.- 5. třída: Michal Salát, Jindřich Gelnar, Jakub Staněk, Vojtěch Šindelka, Vít Šindelka, Karolína Šebková, Tomáš Pavlíček, David Pavelka, Tobiáš Jurčík, Tereza Lišková, Daniel Herman a Josef Klika

Florbalový turnaj „O POHÁR STAROSTY OBCE ČIMELICE“ se vydařil a většina zápasů měla velmi dobrou úroveň. Všichni účastníci turnaje dostali diplomy a vítězné týmy poháry. Vyhlášení s předáním diplomů provedl ředitel ZŠ Čimelice, pan Josef Pouch. Poháry předal starosta obce Čimelice, pan Vladimír Pánek. Pan starosta na závěr rozdal všem účastníkům turnaje florbalové míčky.

IMG_2488

 

IMG_2495

 

IMG_2497

Autor příspěvku: Vladislav Linhart