FLORBALOVÝ TURNAJ

Ve čtvrtek 13. 12. 2018 se v čimelické sportovní hale uskutečnil další ročník florbalového turnaje O POHÁR STAROSTY MĚSTA MIROVICE. Turnaje se zúčastnily tradičně 4 školy – ZŠ Chraštice, ZŠ Čimelice, ZŠ Mirotice a pořádající ZŠ Mirovice. Hrálo se ve třech kategoriích – dívky 6. – 9. třída, chlapci 6. – 7. třída a chlapci 8. – 9. třída. Byla možnost doplnit jednotlivé týmy až o 3 mladší hráče. V každé kategorii se spolu utkaly všechny školy. Všechny zápasy se hrály 1 x 10 minut.

V kategorii chlapců 6. a 7. tříd nenašla naše škola přemožitele a suverénně celý turnaj vyhrála bez ztráty bodu a se skórem 14:2! Děvčata obsadila také první místo, když dva zápasy vyhrála a jeden remízovala. Starší chlapci prohráli rozhodující zápas se ZŠ Mirotice i přes řadu šancí těsně 1:0. Obsadili tedy 2. místo a neobhájili tak 1. místo z loňského ročníku. Celkově se turnaj žákům ZŠ ČIMELICE vydařil a podali výborné výkony.

Autor příspěvku: Vladislav Linhart