2.pohled

Jarní dárek pro děti ve družině

1.pohledV letošním školním roce se nahlásil do družiny rekordní počet dětí. Proto je družina rozdělena na děti z prvního až třetího ročníku a děti ze čtvrtého a pátého ročníku. V zimě většinu času tráví všichni ve třídách nebo v družinovém domku.  Už tehdy  jsme se však zabývali otázkou, zda by nebylo možné zlepšit podmínky pro děti venku za slunečných dnů. Zástupce školní rady (p. Hrdličková, p. Klimeš) a pan starosta řešení našli. Zvětší se pozemek za školou, kde si děti každé odpoledne mohou hrát. A ne jen tak „o kousek“. Domluvili jsme se na dvojnásobném zvětšení hrací plochy. Pan Mrákota nám ochotně připravil zemní práce a o stavbu nového plotu se postaral p. Králíček.  Děti tak mohou využívat velký pozemek. Jsem si jistá, že ho využijí do posledního metru.

Mnohokrát děkujeme všem za ochotu a realizaci!

Šárka Hrdličková

2.pohled

Autor příspěvku: zscimelic