IMG_2278-a

Mateřská škola – Školní rok 2018/19

Letní prázdniny skončily a je tu opět nový školní rok.

V letošním školním roce 2018/2019 máme v MŠ zapsáno 78 děti .

Všem žádostem rodičů o přijetí bylo vyhověno.

V provozu jsou tři třídy.

Personální obsazení tříd :

1. třída 24 dětí – Alena Joujová, Tereza Jelínková a Petra Buchtová.
  2. třída 28 dětí – Jitka Nosková a Jana Veselá.

III. třída 26 předškolních dětí – ředitelka Miroslava Počtová a Ivona Kostínková.

Provoz MŠ je od 600  – 1600 hod.

Kontakt: mscimelice@volny.cz

603 577 072 nebo 382 228 237

kuchyň – 733 786 293

Provozní zaměstnanci:

Kuchařka – Marie Žižkovská

Pomocná kuchařka – Pavlína Geschvandtnerová

Vedoucí škol. jídelny – Petra Buchtová

Uklízečky – Pavlína Geschvandtnerová a Renata Hovorková

Kroužky v MŠ.

Každoročně mají rodiče velký zájem o kroužek angličtiny, který povede jako již tradičně paní učitelka Šárka Hrdličková ze ZŠ v Čimelicích a je určen pouze pro předškolní děti. Kroužek hry na flétnu, který je také určen pro předškoláky povede paní učitelka Ivona Kostínková. Po celý školní rok bude na výslovnost dětí dohlížet paní učitelka Jitka Nosková.

Předplavecký výcvik pro předškoláky je naplánován od dubna do června.

V druhém týdnu září se sešli rodiče na pravidelné schůzce, kde byli seznámeni s plánovanými akcemi na celý školní rok, se zájmovými kroužky, s výši poplatků za pobyt v mateřské škole i za stravné, také s termíny uzavření mateřské školy v době vánočních a letních prázdnin a s omezeným provozem mateřské školy v době podzimních, pololetních, jarních a velikonočních prázdnin.

Na každý měsíc jsou pro děti plánované dvě kulturní akce. V září se uskutečnil

„ Bublinkový den“ a jedno divadelní představení divadla Kolem „ Pohádky z klobouku.“

Úpravy v MŠ.

V kuchyni byli odstraněny varné kotle, které nebyly již funkční. Na jejich místo byla pořízena velká police pro uložení nerezového nádobí.

Ve všech kuchyňkách byly namontovány zásobníky na papírové ručníky.

Po celé MŠ byly vyvěšené pokojové teploměry.

V červnu byla provedena výměna veškerých vchodových dveří firmou Vekra. Zednické práce zajistil pan Stanislav Matura.

Během letních prázdnin byla dokončena výměna podlahové krytiny v I. a II. třídě firmou Dům podlah Ing. Z. Bíza.

Pan Václav Nosek provedl údržbu zeleně na školní zahradě a opravy hraček.

Kolem nově namontovaných dveří byl proveden malířský nátěr zevnitř budovy.

V polovině září provedl pan Jaroslav Nezbeda opravu nátěrů vybavení na školní zahradě, jako jsou lavičky, stoly a altán.