mateřská školka Čimelice

Mateřská škola. Školní rok 2019/20

Letní prázdniny skončily a je tu opět nový školní rok.

V letošním školním roce 2019/2020 máme v MŠ zapsáno 80 děti .

Všem žádostem rodičů o přijetí bylo vyhověno.

V provozu jsou tři třídy.

Personální obsazení tříd :

  1. třída 25 dětí – Alena Joujová, Tereza Jelínková a Eva Veselá.
  2. třída 27 dětí – Jitka Nosková a Jana Veselá.

III. třída 28 předškolních dětí –Ivona Kostínková a Petra Buchtová

Provoz MŠ je od 600  – 1600 hod.

Kontakt: mscimelice@volny.cz

             603 577 072 nebo 382 228 237

             kuchyň – 733 786 293

Ředitelka MŠ : Miroslava Počtová

Zástupkyně ředitelky: Jana Veselá

Provozní zaměstnanci:

Kuchařka – Marie Žižkovská

Pomocná kuchařka – Pavlína Geschvandtnerová

Vedoucí škol. jídelny – Petra Buchtová

Uklízečky – Pavlína Geschvandtnerová a Renata Hovorková

Kroužky v MŠ.

Každoročně mají rodiče velký zájem o kroužek angličtiny, který povede jako již tradičně paní učitelka Šárka Hrdličková ze ZŠ v Čimelicích a je určen pouze pro předškolní děti. Kroužek hry na flétnu, který je také určen pro předškoláky povede paní učitelka Ivona Kostínková. Po celý školní rok bude na výslovnost dětí dohlížet paní učitelka Jitka Nosková.

Předplavecký výcvik pro předškoláky je naplánován od dubna do června.

V druhém týdnu září se sešli rodiče na pravidelné schůzce, kde byli seznámeni s plánovanými akcemi na celý školní rok, se zájmovými kroužky, s výši poplatků za pobyt v mateřské škole i za stravné, také s termíny uzavření mateřské školy v době vánočních a letních prázdnin a s omezeným provozem mateřské školy v době podzimních, pololetních, jarních a velikonočních prázdnin.

Na každý měsíc jsou pro děti plánované dvě kulturní akce.

Autor příspěvku: zscimelic