Skolka03

MŠ – akce posledního týdne

Ve středu 1.6.2022 se děti z MŠ vypravily k Čimelické hasičárně, kde na ně čekali dobrovolní hasiči se zajímavým programem. Nejprve dětem povyprávěli o práci hasičů a ukázali jim hasičské auto s veškerým vybavením. Pak si děti mohly vlézt přímo do hasičského auta a prozkoumat vnitřek záchranného vozu. Poté si děti prohlédly hasičské zásahové obleky a mohly si vyzkoušet i těžké zásahové helmy. Nakonec si zastříkaly z požární hadice a protože byl zrovna Mezinárodní den dětí, dostaly od dobrovolných hasičů spoustu dárečků, které si odnesly do školky. Za pěkný program i za dárky děkujeme p. Králíčkovi, p. Potůčkovi, p. Baštovi a p. Teskovi. 
 
Ve čtvrtek 2.6.2022 se v MŠ uskutečnil program na oslavu Mezinárodního dne dětí. Během celého dopoledne probíhala spousta her, soutěží, různých pohybových úkolů apod. Děti si celý aktivní program, strávený na čerstvém vzduchu, moc užily, občerstvily se melounem a domu si odnesly diplomy, dárečky a dobroty.
Skolka04 Skolka03 Skolka02 Skolka01
 

Autor příspěvku: zscimelic