IMG_3712

Naše účast v TEPfactoru

IMG_3712V pátek 15. března 2019 se žáci z čimelické školy mohli zúčastnit soutěže TEPfactor. Autobusem jsme dojeli do Chotilska, kde se nacházela tato týmová hra. Po převlečení do sportovního nám řekli pravidla hry a týmy se mohly rozejít do libovolných místností, kde se snažily splnit úkol. Po jeho splnění se vždy otevřela skříňka a mohli jsme si označit razítko na papírek, který jsme dostali na startu. Byly tu čtyři druhy úkolů, které se daly splnit: silový, zručnostní, vytrvalostní a vědomostní. Soutěžilo se tři hodiny. Týmy se snažily plnit co nejvíce úkolů a na konci proběhlo vyhlášení nejlepších týmů. Šli jsme se převléct a jeli jsme zpět. Vrátili jsme se po 13. hodině a byli jsme dost unaveni. Kdybychom mohli jet za rok znovu, bylo by to super.

Jan Klimeš

Náš tým na TEPfactoru složila paní Vilímová. Byl jsem v něm já (J. Ulč), L. Brabec, M. Jirešová a M. Gottfried. Všichni v našem týmu pochybovali o vítězství, ale docela nám to šlo. Překvapili jsme sami sebe. Na chodbě byla taková malá televize a tam se sčítaly celkové body. Jednu chvíli jsme byli druzí, ale pak jsme spadli na 3. místo. Byla tam truhla s pokladem, abychom ji mohli otevřít, museli jsme vědět heslo. A my jsme ho uhádli. V truhle byly medaile, mince a had. Za to, že jsme jako jediní otevřeli truhlu, jsme dostali 100 bodů. Na konci jsme vyhráli. Bylo to strašně super a moc se mi to líbilo. Příští rok bych se tam chtěl zase vrátit.

Jan Ulč

Na TEPfactoru jsme dostali papírky na razítka a čipy na odemykání dveří do úkolů. U každého úkolu, co jsme zvládli, se nám otevřela krabička s razítkem. Ten, kdo měl nejvíce razítek, vyhrál. Byl tam třeba úkol, kde jsme museli vylézt po šikmé stěně a zmáčknout barevné tlačítko všichni z týmu najednou, pak slézt dolů a takovým tunelem zase vylézt nahoru a pak se nám odemkla krabička s razítkem. Po obtisknutí razítka na papírek jsme pokračovali na další úkol. Po třech hodinách nám vypršel čas a šli jsme se najíst. Nakonec jsme dostali diplomy a jeli jsme domů.

Iveta Pavlíčková

Když nám pirát zopakoval pravidla hry, mohli jsme začít hrát. Bylo tam 25 místností se soutěžemi a z toho 4 speciální. Soutěže byly zaměřené na sílu, výdrž, trpělivost a logiku. Celá hra trvala tři hodiny, mezi hrou byly i přestávky na jídlo a pití. Po hře jsme si koupili pizzu a potom následovalo vyhlášení výsledků. Celý výlet se mi moc líbil a doufám, že příští rok pojedeme znovu.

 Nela Geschvandtnerová

IMG_3686 IMG_3690 IMG_3703 IMG_3705

Autor příspěvku: zscimelic