druzina01

Nové prostory školní družiny

Od září navštěvují žáci prvního stupně nové prostory školní družiny. Jedná se o bývalou třídu a prostor šaten. Ve třídě došlo k úpravám podlah, vybavení novým nábytkem i hrami a hračkami. V šatnách proběhla kompletní výměna podlahových krytin. Staré lino nahradila nová plovoucí podlaha a koberec. Dále byla místnost vybavena nábytkem z původní družiny. Oddělení jsou dvě. Jedno pro první a druhou třídu. Další pro třetí, čtvrtou a pátou třídu. Děti se okamžitě s novým prostředím zžily a využívají všechny dostupné možnosti. Tedy například hry na zábavných kobercích, obří molitanové stavebnice, nespočet deskových her, hraček a stavebnic. Oblíbené jsou činnosti trénující jemnou motoriku – vybarvování, kreslení, mandaly, sestavování mozaiky, tvorba zažehlovacích obrázků a korálkování.

druzina druzina01 druzina02

Autor příspěvku: zscimelic