IMG_0647

Oslava MDD v Čimelické mateřince.

IMG_0647Již tradičně pořádáme oslavu MDD v mateřské škole na školní zahradě. Ke spolupráci na zajištění této akce jsme pozvali  p. Justicha, který si pro děti připravil  hudební program známých písní. Jako překvapení pro děti byl skákací hrad a návštěva mluvícího pštrosa, který si s dětmi zazpíval a zatancoval. Škoda jen, že nám začalo vydatně pršet a děti si skákacího hradu moc neužily. Přesunuli jsme se do třídy, kde si všichni smlsli na vanilkové zmrzlině. Po té byly pro děti připravené různé soutěže, hry a nechyběl ani tanec.

Na památku na tento den dostali všichni dárek v podobě krasohledu a drobné sladkosti. Akce se dětem i přes nepřízeň počasí velice líbila, všichni se plně vyřádili a domů si odnesli spoustu nezapomenutelných zážitků z prožitého dne.

 Za MŠ Čimelice uč. Jitka Nosková

IMG_0684 IMG_0741 IMG_0761

Autor příspěvku: zscimelic