Plavecký výcvik

Tuto středu začali žáci dojíždět na velmi oblíbený plavecký výcvik do bazénu a plavecké školy v Příbrami. Od letošního roku došlo k úpravě a účastnit se budou žáci druhého a třetího ročníku. Volné kapacity doplní žáci čtvrtého ročníku.  V letošním školním roce jsme získali jarní termín od dubna do června. Ideální z pohledu zdraví, oblékání i sušení vlasů. Žákům se opět líbilo od prvních momentů. Rozdělili se do družstev podle svých schopností a dovedností. Na první lekci se učili plavat, potápět a hrát ve vodě různé hry. Všichni se velmi dobře bavili. Žáky letos doprovází paní učitelka Karasová, Počtová a Říhová. Výcvik žáci absolvují s lektorkami plaveckého kurzu. Většina dětí se těší na poslední chvíli před návratem, kdy si mohou koupit sladkost nebo svačinku v bufetu na plaveckém stadionu.