zamek01

Povánoční vyučování

Po Vánocích se do školních lavic vrátili jen žáci první a druhé třídy. Všichni dorazili s úsměvem, protože se na školu vážně těšili. První dny si vyprávěli o svátcích. Každý se pochlubil nějakým dárkem a pak už začal život podle rozvrhu. Primárně nyní probírají český jazyk, matematiku a anglický jazyk. Stále není možnost hudební a tělesné výchovy. Ostatní výchovy probíhají v běžném režimu. Děti se střídají na obědě i v přestávkách. Neměly by se v podstatě potkat během celého dne. Hned první týden v novém roce ještě k radosti všech napadl sníh. Pohotově této skutečnosti využily obě dvě paní učitelky a s dětmi chodily bobovat do zámeckého parku. Pro děti to byla velmi příjemná změna, dostaly se na čerstvý vzduch a využily závějí sněhu, který už dva roky nepamatovaly. Všichni se dobře bavili. Přejeme všem ostatním žákům, aby se brzy mohli vrátit do lavic.

Šárka Hrdličková

zamek01 zamek02 zamek03