Weiden

Pravidelné výjezdy na koupačku

WeidenO vánočních prázdninách se rozhodli rodičové i děti, že pohádek a cukroví už bylo dost a odjeli s p. učitelkou Hrdličkovou do termálních lázní do německého Weidenu. Tentokrát jely děti, maminky i babičky. Atmosféra byla velmi příjemná. Ani jsme nevyráželi nijak brzy. Ráno v osm hodin odjezd zvládli všichni bez problémů. Cesta ubíhala, nikde žádná velká dopravní kalamita. Už v půl jedenácté se děti rozzářily, protože uviděly tobogán nad areálem.  Rychle jsme se převlékli v nových šatnách a hurá do vody. Vyzkoušeli jsme všechny nabízené atrakce a tím nejoblíbenějším byl opět tobogán. I když byl venku mráz a z tobogánu nás to „vyhodilo“ právě ve venkovním bazénu, zimu nikdo necítil. Vždyť venkovní divokou řeku jsme všichni také projeli několikrát  J Kdo se nebál, skákal z věže a zdolával horolezeckou stěnu nad bazénem. Kdo se chtěl ohřát, navštívil solnou jeskyni, páru a vířivku. Tak jsme strávili velmi příjemných šest hodin. Poslední zastávkou byl ještě market. V něm snad všichni koupili čokoládu pro mamku a taťku a samozřejmě plno dobrot pro sebe. O půl deváté večer jsme dorazili zpátky do Čimelic. Tento stejný výlet se bude konat ještě dvakrát.

A tak všem přejeme, aby se jim líbilo a hlavně, ať se všichni v pořádku vrátí!

Šárka Hrdličková

fotak 8.1.2020 172 fotak 8.1.2020 158fotak 8.1.2020 153

fotak 8.1.2020 168 fotak 8.1.2020 165 

Autor příspěvku: zscimelic