IMG_20190130_121947

Projekt – Časová pásma – Aj 8a

IMG_20190130_121947Při hodině anglického jazyka jsme v učebnici narazili na téma „Časová pásma“, což nás inspirovalo k vytvoření nástěnné mapy světa. Do tohoto projektu jsme chtěli také zahrnout významná města ve všech časových pásmech s aktuálním časem.

Nejprve jsme došli do společnosti SIKO pro kartony – základ našeho papírového světa. Po návratu do školy jsme začali s překreslováním  jednotlivých světadílů v měřítku. Následně daní umělci si svá díla vyřezali a začalo vybarvování. Jednotlivé skupiny si namíchaly správné odstíny barev a po této nejsložitější části začalo konečné barvení světadílů.

Vytvořili jsme úctyhodné dílo, které jsme za pomoci pana školníka vyvěsili na chodbě. Následně byly přidány názvy měst, spolu se správně nařízenými hodinami.

Třída 8a

 

https://www.youtube.com/watch?v=FU-gnPxY10w&feature=youtu.be

 

Autor příspěvku: zscimelic