1.trida

První třída, první den

Prvního září letošního školního roku se na naší škole stalo hned několik zásadních věcí. Do lavic zasedlo dvacet nových prvňáčků. Všichni s očekáváním vyhlíželi svoji paní učitelku Filipovou, která je vítala hned u vstupních dveří nového areálu.  V osm hodin je slavnostně přivítal pan ředitel Linhart. Po té se žáci představili. Všichni žáci si odnesli kompletní výbavu na vyučování – pera, pastelky, voskovky, vodovky, štětce, tužky, barevné papíry, čtvrtky, náčrtníky a mnoho dalších školních potřeb. Během dopoledne se jejich obavy z nového životního kroku zcela rozplynuly. K tomu jistě přispěli rodiče a příbuzní, kteří přišli své ratolesti podpořit.

   První den byl zvláštní i tím, že poprvé děti zavítaly na vyučování do nově otevřeného areálu, kde kromě běžné výuky bude probíhat i kroužek modelářství či zcela nový kroužek vaření. 

   Nově také čekaly prostory družiny v původní budově. Děti už nemusí přecházet hlavní silnici, ale vše bude takzvaně pod jednou střechou.

   Všem žákům i rodičům přejeme klidnější školní rok, než byl ten loňský, hodně štěstí a zdraví!

Autor příspěvku: zscimelic