Sokolníci v mateřince v Čimelicích

Sokolníci v mateřince v Čimelicích

Sokolníci v mateřince v Čimelicích Mateřskou školu v Čimelicích navštívil sokolník se svými svěřenci. Krátkým vyprávěním děti seznámil s odchovem mláďat ohrožených dravců a  jejich výcvikem. Následně měly děti možnost vidět ukázky několika druhů sov, které si mohly pohladit, a orla skalního. Akce se dětem líbila.

Leden v mateřince.

V lednu proběhla v mateřské škole dvě divadelní představení. Divadlo Kolem zahrálo pohádku Zimní pohádka a divadlo Kašpárek předvedlo Zimní radovánky.

O pololetních prázdninách byl provoz zajištěn pro přihlášené děti ve II. třídě.

V únoru jsme pro děti zajistili dvě divadelní představení. V podání agentury KK

to bude divadelní představení Pohádky pana pohádky a divadlo Kolem předvede pohádku O líné Čiperce. Únor je doba masopustu, a tak i my jsme pro děti připravily masopustní týden s maškarním rejem pod vedením pana Rajdla. Maškarní rej bude pro děti radostným pohybovým vyžitím při hudbě a různých

soutěžích.

Za MŠ Čimelice uč. Jitka Nosková

IMG_4397

Autor příspěvku: zscimelic