IMG_1901

STOLNÍ TENIS

V úterý 17. 10. 2018 se konalo v Písku okresní finále ve stolním tenise. Tohoto finále se zúčastnili i žáci a žákyně ZŠ Čimelice. Turnaj družstev byl rozdělen na 2 kategorie – starší žákyně a žáci (8. + 9. třída). Chlapci hráli na 4 vítězné zápasy a dívky na 3 vítězné zápasy. Naše děvčata obsadila 2. místo a chlapci obsadili 3.místo.

sestava stolních tenistů na OF v Písku: Počtová Darina, Habichová Alexandra, Hovorková Natálie, Kožená Tereza, Štrouchal Martin, Buřič Petr, Kostohryz Lukáš a Hák jiří

S novým školním rokem se rozběhl i nový ročník turnaje ve stolním tenise O PŘEBORNÍKA ZŠ ČIMELICE. Turnaj se hraje v rámci kroužku stolního tenisu, který se odehrává ráno před vyučováním v čimelické sportovní hale. Turnaj se hraje vždy 2krát během školního roku – v každém pololetí. Vítěz za první pololetí školního roku 2018/2019 bude znám těsně před Vánoci.

IMG_1901

IMG_1911

Autor příspěvku: Vladislav Linhart