_MG_6845

Tepfactor prověřil zdatnost i schopnosti žáků

_MG_6823 _MG_6845 _MG_6846 _MG_6854

V pondělí 5. 2. 2018 jsme jeli do Tepfactoru. Je to hra na způsob české pevnosti Boyard. Nachází se v Chotilsku, kousek nad Příbramí.

Budova zvenčí vypadala jako nějaká stará továrna, ale uvnitř to bylo nádherné. Je to udělané tak, aby vše připomínalo pláž s barem, posezením a truhlou. Samotné úkoly už tak krásné nebyly. Byly opravdu těžké, ale daly se zvládnout. Ty úkoly byly zaměřené na sílu, zručnost, chytrost a trpělivost. K úkolům vedly chodby, které vypadaly, jako kdybychom chodili pod zemí. Je tam 25 úkolů. Dvacet z nich bylo dobré splnit, ale protože byly dost těžké, málokdo to zvládl. Pět bylo bonusových, čtyři úkoly byly na kódy, dvacet na čip a poslední kód, který nám otevřel truhlu. Byl to skvělý zážitek.

Tereza Buchtová

 

V pondělí 5.2. jela naše škola na výlet do Tepfactoru, který se nachází v Chotilsku u Příbrami. Hned po příjezdu a zaplacení jsme se šli převléknout. Instruktoři nám řekli pravidla ke hře a šli jsme hrát.

Náš tým se jmenoval Draci a první tři úkoly byly snadné, ale potom jsme našli i velmi těžké úkoly, jako třeba prohoď míček do rychle se točícího kola atd. Náš tým zvládal i poměrně těžké úkoly, ale přesto se nám nejvíc líbil úkol na sílu, který se jmenoval zeď.

Po vyhlášení jsme se dozvěděli, že náš tým skončil třetí a celý tým byl spokojený.

Pak už jsme se jenom najedli a unavení jsme jeli domů.

Jan Klimeš

            … V Tepfaktoru na nás čekaly úkoly rozdělené do čtyř skupin. Byly to úkoly na sílu, trpělivost, zručnost a inteligenci. Po vyslechnutí pravidel jsme dostali čipy a kartičky, do kterých se zapisovaly splněné úkoly. Konečně jsme mohli začít s jejich plněním. Soutěžili jsme tři hodiny. Náš tým skončil na sedmém místě. Byla to zábava a myslím, že se tento výlet vydařil.

Jiří Břicháček

Autor příspěvku: zscimelic