vylet004

Týden dětské radosti

V týdnu od 23.5.-27.5.2022 probíhal v MŠ „Týden dětské radosti“.

V pondělí si děti užily olympiádu. I. třída Mravenečci soutěžili ve 4 disciplínách- slalomový běh, slalomová jízda na motorkách, hod na cíl a přetahovaná. Všechny děti byly odměněny medailí a diplomem. Včeličky a Motýlci se přemístili ke škole na běžeckou dráhu, aby se utkali v těchto disciplínách- běh na 50m, skok do dálky a hod kriketovým míčkem. Vítězové dostali medaile a všechny děti diplom a sladkou odměnu.

V úterý navštívili MŠ Písečtí policisté a policejní psovodi se svými policejními psi. Nejprve děti seznámili s povoláním a povinnostmi policistů a policejních psovodů. Poté předvedli ukázky ze zásahové práce s policejními psi a ukázali dětem policejní vybavení. Na závěr se děti s pejsky přetahovaly.

Čtvrtek patřil školním výletům, na které se děti již dlouho těšily. I. třída Mravenečci měli polodenní výlet- plavbu parníkem po Orlické přehradě. Došli se podívat k zámku Orlík a dokonce viděli i pávici. II. třída Včeličky a III. třída Motýlci vyrazili na celodenní výlet do Safari Zoo Hluboké u Borovan. Zde děti čekala projížďka po zoo terénními auty, při které měly možnost vidět spoustu zvířat- buvoly, zubry, jeleny, divoká prasata, lamy, kachny, koně a jiné. Nejvíce se však dětem líbilo multifunkční hřiště, na kterém se na závěr mohly vyřádit. Počasí se vydařilo a děti byly nadšené.

V pátek proběhla v MŠ zahradní oslava dětského dne pod vedením pana Justicha. Dopoledne bylo plné hudby, zpěvu, tance, různého pohybového vyžití, soutěží a dokonce byl pro děti připraven i skákací hrad.

Celý týden byl plný radosti, smíchu a děti si ho moc užily.

Olimpiada01 Olimpiada02 Olimpiada03 Policie Policiee Policieeee

MD A MDDB vylet001 vylet002 vylet003 vylet004 vylet005 vylet006

Autor příspěvku: zscimelic