vel005

Velikonoce v MŠ

O Velikonocích proběhla v naší mateřince akce pro rodiče s dětmi- „VELIKONOČNÍ VAJÍČKO“. Všem zúčastněným moc děkujeme za krásné, různorodé a kreativní výrobky.
 
Dne 19.4. 2022 navštívila MŠ paní Blanka Koudelková s programem „Od ovečky ke svetru“, ve kterém děti seznámila s chovem ovcí, jejich vlnou a finálními výrobky. Děti měly možnost si vyzkoušet praní vlny, česání vlny na česačce i kartáčem a zhotovily si jednoduchý výrobek s použitím vlny. Dřevěný výlisek ovečky si nejprve vybarvily pastelkami a následně nalepily kousek vlny na tělíčko. Všechny děti pracovaly s nadšením a finální výrobek si hrdě odnesly domů. Akce se všem velice líbila. Poděkování patří paní B. Koudelkové za dobře připravený program vzhledem k věku dětí.
vel001 vel002 vel003 vel004 vel005

Autor příspěvku: zscimelic