IMG_20190708_135654

Veselé hlídání

IMG_20190708_135654O letošních prázdninách děti a jejich rodiče mohli využít nabídky a navštěvovat „Veselé hlídání.“ Byl to již druhý ročník. Vedla ho paní učitelka Hrdličková a asistentka Tereza Maštalířová.

Hlídali jsme se druhý a třetí týden v červenci. Obešli jsme Čimelice a Rakovice, hráli jsme si na balíkách slámy, navštívili jsme ZD a podívali se na maličká telátka. Druhý den jsme jeli do Čížové vlakem a odtud pěšky do Vrcovic, kde jsme si opékali vuřty a připravovali hamburgery. Byl to pochod přes les, přes kukuřičné pole a myslivecký posed. Další dny jsme vyráběli dárky pro známé a blízké. Využili jsme laky na nehty, miniaturní dekorace, korálky, dřevo i různý papír. Kluci šli rybařit na řeku Otavu a nachytali plno ryb. Dokonce i úhoře. Také karasy, cejny, kapříky a štiky. Většina holek si hrála a koupala se a stále něco vyráběla. Poslední den v týdnu patřil výletům do aquaparku v Berouně a koupališti na Zvíkově. V noci jsme pořádali pochody z Písku od Sulana do Vrcovic po Sedláčkově stezce. Týdny to byly opravdu veselé a rychle uběhly. Všichni se shodli, že to bylo prostě fajn J Děkujeme restauraci Na Knížecí a panu Fouskovi za stravování.

 A ještě dětem: Ať se všem daří v novém školním roce!

Šárka Hrdličková

IMG_20190712_135454 IMG_20190716_112559

 

Autor příspěvku: zscimelic