Weiden o podzimních prázdninách

Weiden o podzimních prázdninách

Weiden o podzimních prázdninách
Weiden o podzimních prázdninách

O podzimních prázdninách se někteří žáci naší školy vydali na cestu do německého Weidenu. Poslední den prázdnin si tak chtěli zpříjemnit  v bazénu, vířivkách, solné jeskyni i sauně. Všechny atrakce navštívili několikrát. Jako vždy vyhrál tobogán a divoká řeka. Nová atrakce – horská stěna si vybrala svou daň. Kluci z ní padali do bazénu úplně stejně jako holky. :-) Co se tentokrát snad nejvíce líbilo, to byla skákací věž se třemi úrovněmi skoku. Skákali malí i velcí, holky i kluci. A tam jsem si uvědomila, jak vzácné je, když deváťák pomáhá slečně z první třídy, aby vylezla na schody na skákací věž a třeťák klidně řekne šesťákovi, aby na něj počkal a všichni společně odešli pak na oběd. Němčinou se domluvili tak nějak dohromady a nakonec opravdu získali svá objednaná jídla. V dnešní době, kdy stále slyšíme o šikaně a časté nesnášenlivosti mezi dětmi, to je vážně výhra. Takhle umět držet partu.

 Tak děti, ať to vydrží!                                        Šárka Hrdličková

Autor příspěvku: zscimelic