• +420 382 228 118
  • skola@zscimelice.cz
  • Domů
Škola
Halloween 2023

Halloween 2023

V úterý 31. 10. jsme společně na naší škole oslavili keltský svátek Halloween. Díky letošní deváté třídě se tradiční Halloweenská party vrátila opět ven, oproti minulým ročníkům, kdy se soutěže uskutečnily ve sportovní hale. Žáci 9. třídy chtěli všem připomenout atmosféru a kouzlo této akce, kdy se areál školy promění v místo plné čarodějnic, strašidel a nejrůznějších příšer a u toho všeho mohou být přítomni i rodiče a jiní příbuzní. Pro své mladší spolužáky si připravili spoustu zajímavých soutěží a nechyběla ani Scary kitchen – Strašidelná kuchyně. Hlasovalo se o nejkrásnější kostýmy a nejlepší vydlabané dýně. V letošním roce padl rekord v počtu masek, bylo jich celkem 84. Na třetím místě skončila Anička Urychová (6. třída), která se nám představila v masce Zloby, druhá byla Sofie Prokopová (8. třída), 1. místo získal Petr Vašek (hororová Červená Karkulka – 5. třída).  I vydlabané dýně se dětem letos velmi vydařily. O druhé místo se stejným počtem hlasů se dělili Adéla Polívková (9. třída) a Matyáš Lipták (5. třída). Vítězná dýně patřila Samuelovi Ulmanovi ze 4. třídy.

Počasí se vydařilo, velké poděkování patří všem žákům 9. třídy za originální soutěže a přípravu Halloweenské party a všem sponzorům, rodičům za drobné ceny do soutěží i do Scary kitchen. Děti si akci velmi užily a už se těší na další ročník.

Mgr. Martina Polívková