• +420 382 228 118
  • skola@zscimelice.cz
  • Domů
Škola
MLADÍ FLORBALISTÉ ZŠ ČIMELICE OPĚT VYHRÁLI TURNAJ O POHÁR STAROSTKY OBCE ČIMELICE V OBOU KATEGORIÍCH!

MLADÍ FLORBALISTÉ ZŠ ČIMELICE OPĚT VYHRÁLI TURNAJ O POHÁR STAROSTKY OBCE ČIMELICE V OBOU KATEGORIÍCH!

Ve středu 7. února 2024 se v čimelické sportovní hale konal další ročník tradičního florbalového turnaje „O POHÁR STAROSTKY OBCE ČIMELICE“. Turnaj je určen pro žáky 1. stupně základních škol a je vypsán pro 2 kategorie – pro žáky 1.-3. třídy a pro žáky 4.-5. třídy. Turnaje se zúčastnily čtyři základní školy – pořádající ZŠ Čimelice, dále ZŠ Mirotice, ZŠ Chraštice a ZŠ Mirovice. Co se týká hracího systému, tak v každé kategorii hrál každý s každým. Hrací doba byla pro mladší i starší kategorii 1x 14 minut. V obou kategoriích se hrálo v počtu hráčů 5+1.

Nejvíce se dařilo pořádající ZŠ ČIMELICE.

Mladší žáci vyhráli s 9 body a celkovým skórem 14:0! Porazili ZŠ Mirovice 5:0, ZŠ Chraštice 3:0 a ZŠ Mirotice 6:0. Starší žáci vyhráli se 7 body a celkovým skórem 11:3! Nejdříve porazili ZŠ Chraštice 4:1, poté ZŠ Mirotice 5:0 a se ZŠ Mirovice hráli 2:2.

Pořadí 1.-3. třída: 1. ZŠ Čimelice 2. ZŠ Mirotice 3. ZŠ Mirovice 4. ZŠ Chraštice

Pořadí 4.-5. třída: 1. ZŠ Čimelice 2. ZŠ Mirovice 3. ZŠ Chraštice 4. ZŠ Mirotice

Sestava 1.-3. třída: Miloslav Káš, Jakub Klása, Luboš Zvonek, Jan Kliment, Antonín Linhart Jaroslav Sýkora, Radek Bleha, Filip Procházka, Michal Potůček a Filip Janda

Sestava 4.- 5. třída: Vojtěch Burda, Richard Lesák, Daniel Dáňa, Ondřej Lipták, Arnošt Přibyl, Samuel Ulman, Šimon Nezbeda, Mendl Jan, Lukas Dáňa, Daniel Pavlíček, Michal Kott, Tomáš Mrákota, Josef Pekárek, Matyáš Lipták, Tomáš Cvrk a Jan Kožený

Florbalový turnaj „O POHÁR STAROSTKY OBCE ČIMELICE“ se vydařil a většina zápasů měla velmi dobrou úroveň. Všichni účastníci turnaje dostali diplomy. Hráči prvních třech týmů v každé kategorii obdrželi nádherné medaile a vítězné týmy poháry.

V.Linhart