• +420 382 228 118
  • skola@zscimelice.cz
  • Domů
Škola
Štafety v Chrašticích: Základní školy bojovaly v target sprintu

Štafety v Chrašticích: Základní školy bojovaly v target sprintu

V Chrašticích se ve čtvrtek odehrál napínavý štafetový závod v target sprintu. Do klání se zapojily základní školy z Čimelic, Mirotic, Mirovic a Chraštic. Atmosféra byla nabitá energií a závodníci předvedli úctyhodné výkony.

Naši žáci 6. ročníku (Klaudie Svobodová, Elena Přibylová, Jan Lesák a Adam Ťuka) se s odhodláním pustili do boje a nakonec si vybojovali krásné 2. místo. Žáci 7. ročníku (Nela Sýkorová, Kateřina Němečková, David Geschvandtner a Vojta Klimeš) předvedli senzační výkon a s přehledem zvítězili. Žáci 8. ročníku (Tereza Trněná, Jakub Lesák, Tereza Koubova a Jakub Koudelka) obsadili 4. příčku . Žáci 9. ročníku (Adéla Polívková, Klára Maličká, Vít Šindelka a Jindřich Gelnar) se kousli a vybojovali 3. místo.

Všichni si závod užili a velkou pochvalu si zaslouží i organizátoři za skvělou přípravu a bezproblémový průběh akce.Tento štafetový závod v target sprintu v Chrašticích se stal nezapomenutelným sportovním zážitkem pro všechny zúčastněné.