• +420 382 228 118
  • skola@zscimelice.cz
  • Domů
Škola
ZŠ ČIMELICE OVLÁDLA VE DVOU KATEGORIÍCH FOTBALOVÝ TURNAJ V MIROTICÍCH

ZŠ ČIMELICE OVLÁDLA VE DVOU KATEGORIÍCH FOTBALOVÝ TURNAJ V MIROTICÍCH

Ve středu 15. 5. 2024 se v Miroticích na fotbalovém hřišti „Bahnice“ uskutečnil další ročník fotbalového turnaje. Turnaj byl vypsán pro 3 věkové kategorie (1.-3.třída – přípravka, 4.-6.třída – mladší žáci a 7.-9.třída – starší žáci). Nejstarší kategorie hrála se na polovině velkého fotbalového hřiště v počtu 7+1, mladší kategorie měla hřiště menší a hrála v počtu 4+1. V kategorii přípravek se hrálo také v počtu 4+1. Turnaje se zúčastnila 4 družstva – pořádající ZŠ Mirotice, dále ZŠ Mirovice, ZŠ Čimelice a ZŠ Chraštice. Hrálo se systémem každý s každým.

Žáci ZŠ Čimelice obsadili ve dvou mladších kategoriích 1. místo!!! S celkovou bilancí 6 zápasů -6 výher a vysokým počtem nastřílených gólů do branek soupeřů. Starším žákům se tolik nedařilo a s jednou výhrou obsadili 4. místo.

Všem hráčům ZŠ Čimelice patří poděkování za výbornou reprezentaci školy! A velké poděkování patří i obci Čimelice za nákup nových dresů, ve kterých žáci turnaj odehráli.

V.Linhart