• +420 382 228 118
  • skola@zscimelice.cz
  • Domů
Škola
ATLETICKÉ ZÁVODY OBCE ČIMELICE

ATLETICKÉ ZÁVODY OBCE ČIMELICE

V pátek 24. května 2024 se konaly v Čimelicích atletické závody obce Čimelice. Závodů se zúčastnily 4 školy – ZŠ Čimelice, ZŠ Mirovice, ZŠ Mirotice a ZŠ Chraštice. Závody byly určeny pro žáky 1. stupně a závodilo se v 5 kategoriích –rozdělených podle tříd. Závodilo se ve čtyřech disciplínách. Sprint, vytrvalostní běh, skok do dálky a hod kriketovým míčkem. V každé kategorii a v každé disciplíně se vyhlašovali tři nejlepší závodníci. Žáci ZŠ Čimelice zaznamenali řadu výborných výsledků. Celkově se atletické závody obce Čimelice vydařily. Vyhlášení s předáním diplomů a medailí provedla starostka obce Čimelice, paní Šárka Hrdličková.

Závodů se zúčastnili tito žáci ZŠ ČIMELICE: Nosková Anna, Linhart Antonín, Káš Miloslav, Janda Filip, Sýkora Jaroslav, Wágner Jakub, Pekárková Anna, Brejchová Edita, Burda Vojtěch, Dáňa Lukas, Sýkora Richard, Přibylová Alžběta, Staňková Karolína, Káš Tobias, Hrabě Matyáš, Kožený Jan, Kott Michal, Ťuka David, Brad Nikol a Beata Brejchová

V. Linhart