• +420 382 228 118
  • skola@zscimelice.cz
  • Domů
Škola
Školková olympiáda.

Školková olympiáda.

Pořádání dětské olympiády je v naší mateřince již dlouholetou tradicí. Letos jsme akci uspořádali na Panské. Starší děti závodily ve třech disciplínách – člunkový běh, hod do dálky, skok do dálky z místa. Všechny děti závodily s nadšením a velkým nasazením, neboť každý chtěl vyhrát a dostat medaili. Nejúspěšnějšími sportovci ve třídě Včelek byla Barbora Jurášová, která získala 1 zlatou a 1 stříbrnou medaili, druhou příčku obsadili Jan Müller a Šimon Wágner s 1 zlatou medailí a 1 bronzovou a třetí místo v celkovém hodnocení obsadila Natálie Holánková, která získala 1 stříbrnou a 1 bronzovou medaili.

Ve třídě Motýlů byl nejúspěšnějším sportovcem David Kálal se 3 zlatými medailemi, druhou příčku vybojovala Štěpánka Suldovská, která získala 2 zlaté medaile a třetí příčku obsadila Lucie Pekárková s 1 zlatou a 1 bronzovou medailí.

Třída Mravenečků si svou olympiádu uspořádala na školní zahradě. Děti závodily v jízdě na odstrkovadlech, házely míčkem do koše, sbíraly barevné kytičky a přetahovaly se s lanem.

Za své snažení obdrželi všichni diplom, lízátko, přesnídávku a vítězové opravdové medaile. Své trofeje si všichni s hrdostí odnesli domů. Akce se vydařila a počasí nám přálo.