• +420 382 228 118
  • skola@zscimelice.cz
  • Domů
Školka
Oslava MDD v Čimelické mateřince.

Oslava MDD v Čimelické mateřince.

Již tradičně pořádáme oslavu MDD v naší mateřince a letos jsme si ke spolupráci na zajištění této akce pozvali pana Pavla Justicha, který si pro děti připravil pásmo známých písní za doprovodu kytary a kouzelnické představení, do kterého byly děti aktivně zapojeny. Vzhledem k nestálosti počasí se akce konala ve třídě, ale i přesto si děti akci užily a pohybově se dostatečně vydováděly. Největší zábavou tohoto dopoledne byly hry s nafouknutými balónky.

Společně jsme si pochutnali na ovocném poháru s jahodami, který pro děti připravila Cukrárna Folkovna a jako dárek k MDD obdržely všechny děti barevný míč, pytlíček cukrovinek a medaily. Akce se dětem velice líbila a domů si odnesly spoustu nezapomenutelných zážitků z prožitého dopoledne.