• +420 382 228 118
  • skola@zscimelice.cz
  • Domů
Škola
Oslava dětského dne

Oslava dětského dne

V pátek proběhla na základní škole velká oslava dětského dne. Pro žáky prvního stupně si připravili disciplíny deváťáci. Za každou splněnou disciplínu obdržel šikula papírový peníz. Po nastřádání jejich dostatečného množství  si  ve školním krámku mohl vyzvednout vysněnou cenu. Od bonbonů, přes čokolády, až po hry, knihy, omalovánky, sponky, hračky, velmi oblíbené polštářky a mnoho dalších dárečků. Tímto bychom chtěli poděkovat všem rodičům za letošní opravdu štědré dárky!

Š.Hrdličková

Pátek 31. 5. proběhl v areálu školy dětský den pro první stupeň. Žáci deváté třídy si připravili pro děti spoustu soutěží. Za splnění úkolu děti dostaly papírové peníze, které potom mohly vyměnit v obchůdku za sladkosti, drobné hračky nebo školní potřeby. Tento den si všichni moc užili.

V.Karasová