• +420 382 228 118
  • skola@zscimelice.cz
  • Domů
Škola
VELMI ÚSPĚŠNÉ ATLETICKÉ ZÁVODY 2. STUPNĚ

VELMI ÚSPĚŠNÉ ATLETICKÉ ZÁVODY 2. STUPNĚ

Ve středu 5. 6. 2024 v Mirovicích proběhly atletické závody II. stupně.   Závodilo se v atletickém čtyřboji – ve sprintu, ve vytrvalostním běhu, ve skoku do dálky a v hodu kriketovým míčkem (nebo ve vrhu koulí). Kategorie byly čtyři – ml. žáci a ml. žákyně 6.-7. třída a st. žáci a st. žákyně 8.-9. třída. Výsledky z jednotlivých disciplín se bodovaly a sčítaly a jejich součet rozhodoval o pořadí škol. Čimelickým žákům se dařilo- starší žáci a žákyně obsadili 1. místa, mladší žáci také 1. místo a mladší žákyně 2. místo. V jednotlivcích obsadili v kategorii starších žáků naši žáci dvě místa – 2. místo Jindřich Gelnar, 3. místo – Tymofij Pokhyl. V kategorii starších žákyň skončila Klára Maličká na 3. místě. V kategorii mladších žáků byl na 2. místě Vojta Klimeš a na 3. místě Adam Ťuka. A kategorii mladších žákyň ovládla a 1. místo obsadila Nela Sýkorová.

V.Linhart