• +420 382 228 118
  • skola@zscimelice.cz
  • Domů
Školka
Návštěva policejních psovodů.

Návštěva policejních psovodů.

Ve čtvrtek 6. června navštívili mateřinku písečtí psovodi SZKČ Policie pprap. Libor Jirků a pprap. Josef Vaňáč se svými psy Marvinem a Farronem. Psovodi dětem předvedli několik ukázek výcviku policejních psů. Např.: jak reagují na povely svého pána, jak umí nalézt ztracený předmět, jak vystopují a zadrží pachatele a aportování. Největší atrakcí pro všechny bylo přetahování s lanem, kdy si na vlastní kůži mohli vyzkoušet sílu policejního psa. Na památku na tuto akci jsme vše zdokumentovali. Akce se konala na školní zahradě za slunného počasí. Všem se akce líbila a domů si odnesli nevšední zážitek. Oběma psovodům patří velké poděkování za zajímavou a pro děti dobře připravenou ukázku výcviku psů.