• +420 382 228 118
  • skola@zscimelice.cz
  • Domů
Školka
Cesta za pokladem.

Cesta za pokladem.

Jedna z posledních akcí, kterou jsme pro všechny děti připravili v rámci oslav MDD byla cesta za pokladem. V pátek 7. června to v ranních hodinách vypadalo, že budeme muset akci zrušit, ale nakonec k radosti všech vysvitlo sluníčko a my jsme se mohli vydat po barevně vyznačené trase k samotnému pokladu. Třída Mravenečků se vydala po trase, která směřovala do zámeckého parku. Delší trasu, jejímž cílem byla Panská, absolvovala třída Včelek a Motýlků. Všechny děti se na tuto akci velmi těšily. Cestou hledaly obálky s jednoduchými úkoly a při jejich plnění si prověřily své všeobecné znalosti z různých okruhů, které jsme během školního roku s dětmi probírali. Např.: Kde žiju; Poznávám svět; Co mám pod kůží; Chci být zdravý; Je nám dobře v přírodě; Já a ti druzí. Hra děti velmi zaujala a všichni chtěly obálku s úkoly či samotný poklad najít. Celou cestu nás provázelo sluníčko a pro všechny to byl neobyčejný zážitek, ale hlavně velká radost z nalezeného pokladu v podobě sušenek. Akce se vydařila, děti byly obohaceny o nové zážitky a každý si odnesl část pokladu domů.