• +420 382 228 118
  • skola@zscimelice.cz
  • Domů
Školka
Těšíme se na prázdniny.

Těšíme se na prázdniny.

Poslední akcí letošního školního roku byl pro všechny děti mateřinky hudební pořad Honzy Krejčíka – Těšíme se na prázdniny. Na úvod si všichni spolu s Honzou Krejčíkem zahráli na různá zvířátka, kdy napodobovali jejich pohyb a charakteristické zvuky. Pohybově se vydováděli na známé písničky. Poté si zasoutěžili v několika disciplínách např.: skákání přes švihadlo, házení provazových kruhů na kolíky, házení míčkem a chytání na talíř se suchým zipem, házení a chytání létajícího talíře a chůze mezi kužely s míčkem na pingpongové pálce. Odměnou jim byl balónek a vanilková zmrzlina, na které si všichni pochutnali. Závěr programu patřil chytání bublin z bublifuku pomocí nafouknutých balónků. Akce se dětem líbila, dostatečně se pohybově vyřádily a byly obohaceny o nové zážitky.