• +420 382 228 118
  • skola@zscimelice.cz
  • Domů
Škola
VYHLÁŠENÍ PŘEBORNÍKA ZŠ ČIMELICE VE STOLNÍM TENISE A FLORBALOVÝ ZÁPAS ŽÁKŮ 9. TŘÍDY PROTI UČITELŮM

VYHLÁŠENÍ PŘEBORNÍKA ZŠ ČIMELICE VE STOLNÍM TENISE A FLORBALOVÝ ZÁPAS ŽÁKŮ 9. TŘÍDY PROTI UČITELŮM

Dne 25. června 2024 byl v čimelické sportovní hale odehrán již tradiční florbalový zápas žáků 9. třídy proti učitelům ZŠ Čimelice. Před tímto zápasem došlo k vyhlášení a předání cen, diplomů a putovního poháru pro přeborníka ZŠ Čimelice ve stolním tenise za druhé pololetí.

Ve druhém pololetí školního roku 2023/2024 se stal opět celkovým vítězem turnaje Vojta Klimeš ze 7.třídy. Druhé místo obsadil Michal Salát z 9. třídy a na 3. místě se umístil Vojtěch Šindelka z 9. třídy. Přeborníkem ZŠ ČIMELICE v „obíhačce“ se stal Michal Salát.

                                   Mgr. Vladislav Linhart