• +420 382 228 118
  • skola@zscimelice.cz
  • Domů
Škola
Badmintonový turnaj ve Strakonicích

Badmintonový turnaj ve Strakonicích

Poslední prázdninový víkend se naši badmintonisti zúčastnili turnaje ve Strakonicích, kde porovnali své síly s hráči Strakonic a Vodňan. V sobotu 2. 9. byl turnaj ve dvouhrách v kategoriích U9, U11, U13, U15 a U17. V kategorii U9 obsadila 2. místo Bea Brejchová. V U11 se na 2. místě umístila Edita Brejchová. V kategorii U13 nás reprezentovali tři žáci naší školy – Barbora Polívková, Sára Šebková a Antonín Zemek. Tonda získal 1. místo v U13 (chlapci), ve své kategorii byl však jediný. Zahrál si ve skupině U13 (dívky), kde by skončil třetí. V U13 (dívky) vybojovala 1. místo Barbora Polívková a druhá byla Sára Šebková. Další zlatou medaili nám zajistila v U15 (dívky) Adéla Polívková.

Někteří naši hráči vyrazili i na nedělní turnaj ve čtyřhrách (mixech). V U11 skončila na 1. místě Edita Brejchová a David Hrdlička (TJ ČZ Strakonice). První místo v U17 – mixy získala dvojce Adéla Polívková a Tadeáš Holub (TJ ČZ Strakonice) a 2. místo patřilo Báře Polívkové a Adamovi Pellerovi (TJ ČZ Strakonice).

Naši hráči podali výborné výkony a my se těšíme, že brzy uspořádáme turnaj i tady v Čimelicích. Kroužek badmintonu při ZŠ Čimelice funguje skvěle a děti mají velmi dobré výsledky. Poděkování patří naší škole za podporu tohoto sportu a našim trenérům za kvalitní tréninky.

Mgr. Martina Polívková