• +420 382 228 118
  • skola@zscimelice.cz
  • Domů
Školka
Kapitán a jeho pirátská výprava.

Kapitán a jeho pirátská výprava.

V úterý 12. 9.2023 navštívila MŠ agentura Fun Activity pod vedením pana Jiřího Počty s programem „Kapitán a jeho pirátská výprava“. Akce se konala na školní zahradě za slunného počasí. Pirátský kapitán se s dětmi vydal po stopách ztraceného pirátského pokladu. Děti tancovaly spolu s kapitánem na známé dětské písničky, kdy napodobovaly pohyby kapitána, soutěžily a plnily pirátské úkoly, aby získaly ztracený poklad. Všichni během programu dokázali, že pirátské dobrodružství si dokáží parádně užít. Na závěr akce dostaly všechny děti drobný dárek v podobě pirátského meče, který dětem vymodeloval kapitán z nafukovacích balónků, malý drahokam a sladkosti. Pirátskou výpravu si všichni velmi užily a domů odcházeli obohaceni o nové prožitky.