Divadlo Last wish

Anglické divadlo Last Wish

Divadlo Last wishDne 10. 2. 2020 se skupiny A anglického jazyka 6. – 9. třídy Základní školy Čimelice zúčastnily výletu do divadla Fráni Šrámka v Písku na anglické představení Last Wish.

V polovině 2. vyučovací hodiny se všichni žáci dostavili za sportovní halu, kde již čekal autobus. Ten žáky dopravil na písecké výstaviště, odkud se vydali krátkou procházkou k divadlu. V divadle byli mezi prvními, a proto si našli skvělá místa.

Představení bylo o králi, který měl 3 potomky. Jeden z nich mu splnil jeho poslední přání před smrtí, aby mu donesl staré královské pantofle, kterými zaplatil v Čechách. Jeho syn mu poslední přání splnil.

Přestože jsme my žáci 6. třídy byli v divadle nejmladší (představení bylo určeno starším žákům 2. stupně), příběhu jsme dobře porozuměli, z čehož jsme měli dobrý pocit. Divadlo bylo příjemné zpestření a určitě ho všem doporučujeme.

Karolína Šebková, Sofie Kučerová a Kristýna Klimešová

Autor příspěvku: zscimelic