002

ATLETICKÉ ZÁVODY

V pátek 17. 6. 2022 v Mirovicích proběhly atletické závody II. stupně.   Závodilo se v atletickém čtyřboji – ve sprintu, ve vytrvalostním běhu, ve skoku do dálky a v hodu kriketovým míčkem (nebo ve vrhu koulí). Kategorie byly čtyři – ml. žáci a ml. žákyně 6.-7. třída a st. žáci a st. žákyně 8.-9. třída. Výsledky z jednotlivých disciplín se bodovaly a sčítaly a jejich součet rozhodoval o pořadí škol. Čimelickým žákům se dařilo- starší žáci a žákyně obsadili 1. místa a v ostatních kategoriích obsadili žáci ZŠ Čimelice 3. místa. V jednotlivcích obsadili v kategorii starších žáků naši žáci první dvě místa – 1. místo Jakub Hladík, 2. místo – Matěj Gottfried. V kategorii starších žákyň skončila Kristýna Klimešová na 3. místě.

V.Linhart

 002003004

Autor příspěvku: zscimelic