001

Atletický kroužek – běžecký závod v Mačkově u Blatné

V sobotu 23. dubna se konal 5. ročník běžeckého závodu v Mačkově u Blatné. Tohoto závodu se zúčastnili i členové atletického kroužku ZŠ Čimelice, který vede trenér Václav Kačaba. Trasa byla dlouhá 4 kilometry a vedla převážně kopcovitým terénem. Přesto se našim běžcům podařilo trasu zdolat a podat vynikající výkony.

V kategorii dívek do 15 let obsadila 1. místo Karolína Šebková (8. třída), na 2. místě byla Kristýna Klimešová (8. třída) a 3. místo patřilo Adéle Polívkové (7. třída). V kategorii chlapců do 15 let zabodoval a skončil na 2. místě Vojtěch Klimeš (5. třída). Oceněná byla také nejmladší účastnice závodu rovněž ze ZŠ Čimelice Edita Brejchová (2. třída).

Závodníci si odnesli nejen medaile, diplomy, ale i pěkné ceny od hlavního sponzora závodu.

Text a foto:  Mgr. Martina Polívková

001 002 003 004 005

Autor příspěvku: zscimelic