IMG_5485

Bublinkový den.

Úvod bublinkového dopoledne patřil krátkému kouzelnickému představení, do kterého byly zapojené i děti. Poté začaly školkou létat bubliny všech velikostí, různých tvarů a barev. Postupně byly děti vyfotografovány ve veliké bublině. Počasí nám přálo a tak se další část programu konala na školní zahradě, kde si děti vyzkoušely tvoření bublin samostatně pomocí různých tvořítek. Závěr bublinkového dopoledne patřil opět kouzelníkovi, který dětem na jejich přání vytvořil z nafouknutých balónků žluté a zelené barvy pejska, žirafu nebo meč. Na památku na toto dopoledne dostaly všechny děti bublifuk, fotografii a zvířátko či meč z balónků. Počasí nám přálo, všichni si akci velmi užili, domů odcházeli obohaceni o nové zážitky.

Za MŠ Čimelice uč. Jitka Nosková

Bublinkový den. IMG_5472 IMG_5485 IMG_5500 IMG_5515 IMG_5522

Autor příspěvku: zscimelic