turnaj01

ČEPS CUP– POHÁR ZÁKLADNÍCH ŠKOL VE FLORBALE

Během prosince proběhla v Písku v obloukové hale okresní kola POHÁRU ZÁKLADNÍCH ŠKOL ve florbale – ČEPS CUP. Soutěže se mohou zúčastnit žáci 1. stupně základní školy. Každou školu smí reprezentovat pouze jeden tým v dané kategorii. Turnaj se hraje zvlášť v kategorii chlapců a kategorii dívek. Hraje se na malé hřiště v počtu hráčů 3+1.Turnajů se zúčastnili i žáci a žákyně ZŠ ČIMELICE. Chlapci i děvčata předvedli na turnaji řadu pěkných akcí a vstřelili mnoho gólů. Žáci pod jménem týmu DRACI ZŠ ČIMELICE obsadili 4. místo a žákyně pod jménem týmu DRAČICE ZŠ ČIMELICE 5. místo.

 sestava DRACI ZŠ ČIMELICE: Antonín Zemek, Patrik Hladík, Adam Ťuka, Jan Lesák, Lukáš Jurčík, Michal Kott, Daniel Pavlíček a Tomáš Mrákota

turnaj01

sestava DRAČICE ZŠ ČIMELICE: Magdalena Žáková, Eliška Hladíková, Marie Linhartová, Edita Brejchová, Karolína Staňková a Elena Přibylová

turnaj02

Autor příspěvku: zscimelic