per002

Divadelní spolek Pernštejni

12.ledna navštívily děti MŠ historicky zábavně vzdělávací pořad „Pojďte si s námi hrát na dobu rytířů, princů a princezen“ v podání divadelního spolku Pernštejni v restauraci Na Hvížďalce.

Pohádka o statečném princi, princezně a strašlivém loupežníku Breburdovi, který se rozhodl, že získá ruku princezny, trůn i královský poklad. Příběh o tom, že dobro vítězí a zlo může být napraveno. Aby byl prožitek z tohoto představení pro děti co nejpoutavější, vystupovaly jeho protagonisté v dobových kostýmech a předvedli i ukázku historického šermu. Děti se po celou dobu představení dobře bavily a zároveň byly do představení aktivně zapojeny. Domů si všichni odnesli nové poznatky a byli obohaceni o nezapomenutelný zážitek. Akce se všem velice líbila.

per003 per002 per001

Autor příspěvku: zscimelic