HÁZENÁ

Dobrý den, žáci ZŠ Čimelice a čtenáři Čimelic. Tímto článkem Vám chceme dát vědět, že tu jsou i jiní sportovci, něž na jaké jsme zvyklí a o kterým slýcháme. Kromě fotbalu v šesti kategoriích, školního florbalu, který má úspěchy, stolního tenisu, juda, atletiky a tanečních kroužků tu máme také zastoupení ve sportu, který se tu nehraje, ale v Písku je na ligové úrovni. Jde o házenou a hráčku z Čimelic. Konkrétně se jedná o Terezu Kuchtovou, žákyni 7. třídy. Tereza se házené věnuje od šesti let a už dosáhla osobních úspěchů, kde na turnaji v Plzni byla vyhlášena nejlepší hráčkou. Na podzim se zúčastnila turnaje v Pardubicích (4. místo), turnaje v Ivančicích (2. místo) a turnaje v Písku (2. místo). V probíhající sezóně obsadila Tereza krásné 1. místo mezi střelkyněmi s 46 góly.  Na velikonoční svátky se děvčata z Písku zúčastnila velkého turnaje „ PRAGÁČ 2022“, kde skončila na 7. místě ze 42. týmů.

Z.K. pro ZŠ Čimelice